Strmá údolí, čistá příroda a zdravý vzduch. Přemýšlíte kam na letní dovolenou v naší domovině? Zde je sedm prověřených tipů na zajímavé výlety a aktivity v Jeseníkách.

  1. Velké Losiny – nebyli jste ještě v ruční papírně? Pak spojte návštěvu papírny s odpočinkem v nových Termálech. Vaše děti budou hodně spokojené.
  2. Dlouhé stráně – technické veledílo vybudované českýma hlavama a rukama. 
  3.  Vřesová studánka, Vozka a Japonské zahrady na Keprníku – mrazové sruby, zenové zahrádky a úžasné scenérie . Jedna z nejkrásnějších hřebenových túr
  4. Karlova studánka spojená s výstupem na Ovčárnu údolím Bílé Opavy –  rodinný výšlap zakončený tradiční pochoutkou – borůvkovýma knedlíkama
  5. Rychlebské hory – Račí údolí, výletní Tančirna a zámek Jánský vrch, koupání v lomu Vycpálek. Skrytá perla na Moravě.
  6. Šumperk – Vydejte se po stopách čarodějnictví a objevte krásy “ malé Vídně“
  7. Po stopách lesní sudetské železnice v Podesní – Černá stráň a zbytky sudetských svážných tratí

Roubenky pod oborou nabízí komfortní a stylové bydlení v překrásném prostředí jesenických hor. Samotné umístění roubenek,  velmi kvalitně řemeslně postavené a moderně vybavené  apartmány,  léčivé přírodní sily magických Jeseníků budou bezesporu zárukou vaší spokojené dovolené. 

Týdenní pronájem apartmánu o letních prázdninách za 13 400 Kč zahrnuje spotřebu vody, energie, povlečení s lůžkovinami, základní toaletní potřeby a závěrečný úklid. Wifi a parkování zdarma.Neváhejte a rezervujte si pobyt v roubenkách!