Apartmán Šerák

Hora Šerák se svou výškou 1351 m dala jméno našemu velmi oblíbenému apartmánu. Šerák nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi kvalitní standard v bydlení. Velmi zdařilá barevná kombinace smrkového roubení, nábytku a doplňků vytváří velmi osobitý a teplý interiér.

Naši hosté si pochvalují bydlení v tomto apartmánu obzvláště díky úžasným výhledu na okolní louky, skalky a možnosti posezení na letní terase. Jedna z podkrovních ložnic nabízí dvojlůžko a druhá spaní pro tři osoby. Všechny pokoje jsou doplněny dobovými fotografiemi z přelomu století zachycující Jeseníky a horu Šerák. Prostorná, moderní koupelna v horním patře má dostatek místa k sušení prádla. Veškeré energie, kvalitní lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou zahrnuty v ceně.

Šerák je ideální pro rodinu či skupinu až šesti hostů (přistýlka možná v obývacím pokoji), kteří chtějí prožít svou dovolenou v komfortu, klidu a kvalitně. Samozřejmostí je parkování u domu, hřiště pro děti, přístup na letní terasu, krbové kamna, WIFI, sauna za poplatek a úschovna kol a lyží.

Rezervujte si tento apartmán

Rezervovat