Ačkoli je zimní sezóna v plném proudu, je výhodné si rezervovat prázdninový pobyt v Jeseníkách v klidu a s předstihem. Jeseníky vám dodají novou energii a poskytnou hodně příjemných zážitků.
Z našich roubenek budete pozorovat kroužící káňata nad hlavou, pít čistou a svěží vodu a bydlet ve stylové roubence, která voní dřevem.
Letní pobyty v apartmánech v Roubenkách pod oborou probíhají zpravidla od soboty do soboty. V případě možností,  může doba vašeho pobytu být po dohodě upravena. Prostorné apartmány jsou perfektně vybavené, čisté a umístěné v klidném prostředí na konci vsi pod lesem. Vaše děti si vyhrají na dětském hřišti a rodiče mohou při to odpočívat na blízké letní terase. Máte-li rádi procházky v lese, vydejte se do okolní obory.
Nakonec to budete mít všude blízko – jak do losinských Termálů, tak na veškeré hlavní jesenické turistické trasy anebo na výlety do Šumperka či do Karlovy studánky a Praděd. Pro cyklisty a jejich vybavení je k dispozici kolárna, pro milovníky grilování zázemí s plynovým grilem v prostoru letní kuchyně. Všem tenisovým nadšencům rádi zprostředkujeme přístup na místní kurty.

Týdenní pronájem apartmánu na sedm nocí v ceně 12 800 Kč zahrnuje nájem, ložní prádlo, ručníky pro pět osob, energie a závěrečný úklid. Wifi a parkování v areálu je zdarma.
Neváhejte a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes, budete od nás spokojení a plní energie odjíždět!