Apartmán Praděd


 

Apartmán Praděd je králem apartmánů v Roubenkách pod oborou. Díky svému prvotřídnímu Delux vybavení (pračka, myčka, vybavení kuchyně, presovar, fén, vysavač, audio, LED TV, krbové kamna) je Praděd skutečně bydlením pro náročné klienty, kteří chtějí prožít svou dovolenou v maximálním komfortu, klidu a kvalitě.

Více informací

Apartmán Vozka


 

Apartmán Vozka se svým charakteristickým interiérem vyvedeným dočervena a citlivě sladěným s roubením, znásobí vaše příjemné pocity a energii získanou z okolní přírody. Výborně vybavená kuchyně, prostorná společenská místnost, jídelní kout a klidné spaní v horních ložnicích zajistí komfortní pobyt na horách.

Více informací

Apartmán Šerák


 

Šerák nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi kvalitní standart v bydlení v Roubenkách pod oborou. Velmi zdařilá barevná kombinace roubení, nábytku a kuchyně, vytváří velmi osobitý a teplý interiér. Naši hosté si obvzláště pochvalují bydlení v tomto apartmánu s úžasným výhledem na okolní oboru, skalky a možností posezení na letní terase.

Více informací

Apartmán Kluč


 

Apartmán Kluč nabízí nasim hostům velmi kvalitní standard bydlení. Díky svému neopakovatelnému mixu rustikálního a moderního interiéru – restaurované židle Thonet 14, starožitný nábytek Alt Deutsch s velmi vkusnými artefakty doplněnými moderně zařízenou kuchyní a sedací soupravou – se budete v tomto apartmánu cítit opravdu příjemně.

Více informací