Určitě se už taky nemůžete dočkat až s dětmi nebo kamarády vyrazíte na jarní prázdniny na hory. Sudety nabízí jedny z nejlepších terénů pro lyžníky všech druhů. Výtečně upravené svahy s dostatkem sněhu, kvalitní zázemí a postupně se zlepšující služby zvyšují lyžařské zážitky. Z našich roubenek to budete mít doslova kousek do lyžařských areálů v Koutech, Červenohorském sedle a Přemyslově. Rodinám s malými dětmi, lyžaři začátečníky, rádi doporučíme místní svahy Oáza a Kareš, kde lyžovačka stojí doslova za pár korun. Neholdujete sjezdovému lyžování? Nevadí, v Jeseníkách najdete výtečně upravené bežkařské trasy v okolí. Jste skialpinisti? Tak to si u nás opravdu užijete doslova divočinu plnou samoty, krásné přírody a strmého stoupání. Rádi poradíme kam se vydat.

Rodiny, skupiny kamarádů, páry – prostě všichni – si oblíbily naše Roubenky především pro svou pravou autenticitu, čisté a prakticky vybavené bydlení a okolní přírodu. Na nic si nehrajeme – dřevěnice jsou postaveny z ryze místních přírodních materiálů s láskou k řemeslu a respektu k historii místa. V apartmánech si užijete dostatek pohodlí a klidu. Večery můžete trávit u krbových kamen, zajít si do finské sauny a děti nechat řádit v areálu roubenek na saních nebo hřišti. U nás se budete cítit příjemně, spojeni s přírodou!

Týdenní pronájem celého apartmánu pro až 5 osob stojí 16 800 Kč a zahrnuje pronájem apartmánu, 5 ks povlečení s lůžkovinami, ručníky, spotřebu vody, energie a základní toaletní potřeby. Závěrečný úklid nebudete platit, o to se postaráme my. Wifi a parkování je u nás zdarma.

Neváhejte a rezervujte online nebo telefonicky!