­Volné apartmány Vozka a  Kluč v termínu 14- 31.3.2020 !

Jak se říká, každá hrozba přináší nové příležitosti. Jednou z nich je si s rodinou vyjet do Sudet a v klidném,  pomalém tempu objevovat krásy Jeseníků, dýchat čerstvý horský vzduch, pít křišťálově čistou vodu a trávit hezké společné chvíle u krbu.  No prostě pobudete na jedom místě v klidu jako za starých dobrých časů! Z chalup můžete chodit na procházky do blízké lesní obory, poznávat okolí či vyjet na horské túry. Podmínky pro běžkování a skialpinismus jsou v Jeseníkách stále dobré. Co takhle po túře relaxovat v privátní sauně?

Budete ubytování v  komfortních horských apartmánech s kapacitou do 5 osob. Apartmán má dvě ložnice, prostornou světnici s plně vybavenou kuchyní, krbem a jídelním koutem, 2 x WC a koupelnu. Má podlahové vytápění a vybavení pro malé děti.  K dispozici je lyžárna, sauna a dětské hřiště. Ubytování v roubenkách je umístěno ve velmi klidné a krásné lokalitě v CHKO. Nákupy obstaráte v místním obchodě, kde mají výtečné křupavé pečivo.

Cena za 7 nocí 16 000 Kč zahrnuje zahrnuje pronájem apartmánu, 5x povlečení s lůžkovinami, ručníky, spotřebu vody a energie a základní toaletní potřeby. Závěrečný úklid je rovněž započítán v ceně. Wifi a parkování je u nás zdarma.

Rezervujte prostřednictvím webových stránek, nebo volejte na 731 549 614.