Apartmán Praděd

Praděd pro 5 osob (+1přistýlka) je králem apartmánů v Roubenkách pod oborou především díky svému Delux vybavení (pračka, myčka, presovar, fén, vysavač, LED TV a krbová kamna). Rodiny s dětmi ocení komfortní ubytování s vybavením pro malé děti. Z oken se budete kochat pohledy na blízkou lesní oboru, užijete si moře klidu v panenské přírodě.

 

Více informací

Apartmán Vozka


Apartmán Vozka pro 5 osob (+1přistýlka) je správnou volbou pro rodiny s dětmi. Má prakticky vybavenou kuchyni, společenskou místnost s krbem, jídelní kout a dvě horní ložnice (1x dvojlůžko a 1xdvojlůžko+1 lůžko) a koupelnu s WC. Parkování vedle domu, WiFi, venkovní terasa za chalupou. Dětské hřiště vedle apartmánu. 

 

Více informací

Apartmán Šerák


Šerák pro 5 osob (+1 přistýlka) nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi příjemné ubytování v Roubenkách pod oborou. Zdařilá barevná kombinace roubení, nábytku a kuchyně, vytváří osobitý a teple působící interiér. Parkování u domu, WiFi, venkovní terasa a ohniště, sauna a dětské hřiště v areálu.

Více informací

Apartmán Kluč


Ubytování v apartmánu Kluč pro 5 osob s mixem rustikálního a moderního interiéru je příjemné a praktické. Do Kluče můžete přijet i se svým domácím mazlíčkem. Parkování u domu, WiFi, venkovní terasa a ohniště, sauna a dětské hřiště jsou v areálu roubenek.

 

Více informací