Apartmán Praděd

Apartmán Praděd je králem apartmánů v Roubenkách pod oborou. Díky svému prvotřídnímu Delux vybavení (pračka, myčka, vybavení kuchyně, presovar, fén, vysavač, LED TV z krbová kamna) je Praděd skutečně bydlením pro náročné klienty, kteří chtějí prožít svou dovolenou v maximálním komfortu, klidu a navíc ve vkusném bydlení.

Více informací

Apartmán Vozka


Apartmán Vozka se svým charakteristickým interiérem vyvedeným dočervena a citlivě sladěným s roubením, znásobí vaše příjemné pocity a energii získanou z okolní přírody. Výborně vybavená kuchyně, prostorná společenská místnost, jídelní kout a klidné spaní v horních ložnicích zajistí komfortní pobyt na horách.

Více informací

Apartmán Šerák


Šerák nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi kvalitní standart v bydlení v Roubenkách pod oborou. Velmi zdařilá barevná kombinace roubení, nábytku a kuchyně, vytváří velmi osobitý a teplý interiér. Naši hosté si obvzláště pochvalují bydlení v tomto apartmánu s úžasným výhledem na okolní oboru, skalky a možností posezení na letní terase.

Více informací

Apartmán Kluč


Apartmán Kluč nabízí nasim hostům velmi kvalitní standard bydlení. Díky svému neopakovatelnému mixu rustikálního a moderního interiéru – restaurované židle Thonet 14, starožitný nábytek Alt Deutsch s velmi vkusnými artefakty doplněnými moderně zařízenou kuchyní a sedací soupravou – se budete v tomto apartmánu cítit opravdu příjemně.

Více informací