Apartmán Praděd

Apartmán Praděd pro 3 + 2 osoby je králem apartmánů v Roubenkách pod oborou. Díky svému prvotřídnímu Delux vybavení (pračka, myčka, presovar, fén, vysavač, LED TV a krbová kamna) je Praděd skutečně bydlením pro hosty, kteří ocení dovolenou v maximálním komfortu, klidu a v panenské přírodě.

 

Více informací

Apartmán Vozka


Apartmán Vozka pro 3 + 2 osoby je správnou volbou pro rodiny s dětmi a má prakticky vybavenou kuchyni, společenskou místnost, jídelní kout a dvě horní ložnice. Z oken budete koukat na skalky a louky. Parkování u domu, WiFi, venkovní terasa a ohniště, sauna a dětské hřiště jsou v areálu roubenek. 

 

Více informací

Apartmán Šerák


Šerák pro 3 + 2 hosty nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi příjemné bydlení v Roubenkách pod oborou. Zdařilá barevná kombinace roubení, nábytku a kuchyně, vytváří osobitý a teplý interiér. Parkování u domu, WiFi, venkovní terasa a ohniště, sauna a dětské hřiště jsou v areálu.

Více informací

Apartmán Kluč


Bydlení v apartmánu Kluč 2+2 (plus přistýlka) s mixem rustikálního a moderního interiéru je příjemné a praktické. Do Kluče můžete přijet i se svým domácím mazlíčkem. Parkování u domu, WiFi, venkovní terasa a ohniště, sauna a dětské hřiště jsou v areálu roubenek.

 

Více informací