Apartmán Šerák

Podle hory Šerák jsme pojmenovali tento hosty velmi oblíbený apartmán. Šerák nabízí díky svému modernímu interiéru a vybavení velmi kvalitní standard v bydlení. Díky zdařilé barevné kombinace smrkového roubení, nábytku a doplňků se budetev Šeráku cítit příjemně.

Naši hosté si pochvalují úžasné výhledy na okolní louky, skalky a možnost klidného posezení na letní terase. Jedna z podkrovních ložnic nabízí dvojlůžko a druhá spaní pro tři osoby. Všechny pokoje jsou doplněny dobovými fotografiemi z přelomu století zachycující život v Jeseníkách a horu Šerák. Prostorná, moderní koupelna v horním patře má dostatek místa i k sušení prádla. Veškeré energie,  lůžkoviny, ložní prádlo, ručníky a základní toaletní potřeby jsou již zahrnuty v ceně pobytu.

Šerák je ideální pro rodinu či skupinu až maximálně šesti hostů (přistýlka možná v obývacím pokoji), kteří chtějí prožít svou dovolenou v komfortu, klidu a vkusně zařízeném prostředí. Samozřejmostí je parkování u domu, hřiště pro děti, přístup na letní terasu, krbové kamna, WIFI, sauna za poplatek a úschovna kol a lyží.

Rezervujte si tento apartmán