Apartmán Švýcárna

Jste dvě rodiny s dětmi či skupina přátel, která chce společně trávit  dovolenou na horách? Potom je tu pro Vás velkoryse pojatý apartmán Švýcárna v krásně zrekonstruované podhorské chalupě. Dispoziční řešení Švýcárny poskytuje dvě rodinné ložnice, třetí menší v podkroví, prostornou a prakticky vybavenou kuchyni s jídelním prostorem, která navazuje na  ústřední společenskou světnicí s krbem. Ve vstupní hale je odkládací prostor na obuv a šaty. 

Zásadní přestavbou jsme vdechli nový život této kouzelné sudetské stavbě a  současně zabudovali spoustu  moderních technologií a prvků zpříjemňujících bydlení – kuchyně s vestavnými spotřebiči, podlahové topení v kuchyni a koupelně, LCD TV, WiFi, pračka, krbové kamna. S úctou k tradici jsme zachovali obvyklé materiály v interiéru jako dřevěné podlahy, dobové vzory dlažeb, jednoduché štukové omítky, dveře a  okna z masívu.

Všechny světnice jsou vybaveny restaurovaným dobovým mobiliářem vkusně doplněným novým nábytkem, dobovými fotografiemi a artefakty z přelomu století, zachycující Jeseníky a život v nich. Prostorná a svěží koupelna v horním patře poskytuje dostatek intimity a prostoru. Parkování před domem, samostatný vchod, letní terasa, kolárna a lyžárna k dispozici. Okolí domu nabízí příjemné  venkovní posezení na terase či v ovocném sadu a pro naše malé hosty dětské hřiště.

Vybavení Švýcárny

  • pro max 7 osob
  • 2 x neprůchozí ložnice každá s 1 x dvojlůžko a 1 x  postel
  • 1 x podkrovní ložnice: 4 x postele
  • 1 x obývací místnost – sedačka, knihovna, krb a TV
  • kuchyně: dubová kuchyňská linka, trouba, indukční deska, mikrovlnka, digestoř, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, hromada nádobí, talířů, příborů a skleniček
  • koupelna: WC,  sprchový kout, umývadlo, podlahové topení
  • chodba – botník, šatní věšák

Rezervace

Nahrává se kalendář...
- K dispozici
 
- Obsazeno
 
- Čekající
 
- Částečně rezerováno

Jméno:

Příjmení:

Email:

Telefon:

Počet návštěvníků:
Děti:  

Poznámka k rezervaci (např. platba přes FKSP, máme psa, je nás více, děti do 2 let, ...):

  Souhlasím se všeobecnými podmínkami a s ubytovacím řádem a akceptuji podmínky nájemní smlouvy.