Přestože je jaro je konečně tady, zima to na jesenických hřebenech zatík nevzdává. S  téměř metrem sněhu a občasným sluníčkem na sjezdovkách si skalní lyžaři mohou užívat lyžování i počátkem dubna. Skiareály ČHS, Kouty a Přemyslov hlásí naprosto perfektní podmínky pro sjezdaře a běžkaře. Neváhejte a přijeďte strávit několik odpočinkových dní na sněhu spojených s komfortním ubytováním v jesenické roubence.

Cena 6 900 Kč za 3 noci v apartmánu pro až 6 osob zahrnuje pronájem, veškeré energie, pět sad povlečení a lůžkoviny, základní toaletní potřeby a parkování. WiFi je zdarma. Pro naše hosty máme k dispozici jednodenní skipasy na Červenohorské sedlo se slevou -15%. Naše apartmány jsou umístěny ve velmi malebném místě pod oborou a nikoli u hlučné hlavní cesty v Loučné. Z Roubenek pod oborou to budete mít blízko do Akvaparku ve Velkých Losinách, skiareálu Kouty a ostatních jesenických atrakcí – vše co by kamenem dohodil.

Přijeďte k nám na zimní dovolenou s celou svou rodinou nebo přáteli a užijte si stále ještě dobrých podmínek pro lyžování a poznávání kouzelných jesenických hor. Večery trávené u krbu, saunování anebo návštěva blízkých termálních lázní ve Velkých Losinách vás doslova nabijí novou energií.

Neváhejte a volejte na +420 775 440 768 pro více informací, anebo si přímo rezervujte svůj pobyt v apartmánu dle vašeho gusta.