Hosté se často ptají jak jsou apartmány v našich roubenkách vybavené. Začněme kuchyní. Elektrické spotřebiče v kuchyňské lince : sklokeramická vařidlová deska, digestoř, lednička s mražákem, rychlovarná konvice, toastovač, mikrovlnná trouba a kávovar. Hrnce, pánev, rendlík, talíře, různé skleničky, hrnky, misky, salátová mísa, nože, příbory a další nezbytné kuchyňské potřeby jsou samozřejmě připraveny.

V přízemní světnici, obývacím pokoji, je jídelní stůl s židlemi, sedačka, křeslo, krbové kamna, TV a konferenční stolek. Pro děti je v apartmánech Praděd, Vozka a Šerák dětský stoleček se židličkami. Obě dvě horní ložnice mají dvojlůžka a jedna z nich navíc sólo postel. Praktická koupelna v podkroví je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, wc a sušákem na prádlo. Hosté mohou využívat i druhé WC v přízemí. Ve vstupní chodbě jsou věšáky na šaty, odkládácí prostor na obuv, potraviny a jiné věci.

Apartmány jsou postavené z ryze přírodních materiálů, dřeva, kamene a kovaných doplňků. Budete se v nich cítit velmi příjemně! Okolní příroda a výhledy vás doslova očarují.