Hosté se často ptají jak jsou apartmány v našich roubenkách vybavené. Začněme kuchyní. Elektrické spotřebiče v kuchyňské lince : sklokeramická vařidlová deska, digestoř, lednička s mražákem, rychlovarná konvice, toastovač, mikrovlnná trouba a kávovar. Hrnce, pánev, rendlík, talíře, různé skleníčky, hrníčky, misky, mísa, nože, příbory a další nezbytné kuchyňské potřeby jsou samozřejmě připraveny.

V přízemní světnicí, obývacím pokoji, je jídelní stůl s židlemi, sedačka, křeslo, krbové kamna, TV a konferenční stolek. Pro děti je v apartmánech Praděd, Vozka a Šerák dětský stoleček se židličkami. Obě dvě horní ložnice mají dvojlůžka a jedna z nich navíc sólo postel. Vkusná koupelna v podkroví je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, wc a sušákem na prádlo. Hosté mohou využívat i druhé WC v přízemí a nemusí chodit nahoru do patra. Ve vstupní chodbě jsou věšáky na šaty, odlkládácí prostor na obuv, potraviny a ostatní věci.

Apartmány jsou postavené z ryze přírodních materiálů, dřeva, kamene a kovaných doplňků. Budete se v nich cítit velmi příjemně!