Neváhejte a rezervujte! Prodloužený listopadový víkendový pobyt za 9 600 Kč na 4 noci zahrnuje pronájem, 5 x lůžkoviny s povlečením a ručníky, spotřebu vody, hygienické potřeby a závěrečný úklid. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť dle odečtu.

Podzimní dovolená v Jeseníkách nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku a rodinným zážitkům. Z našich roubenek to máte všude kousek, ať se vydáte na horské túry, do ruční papírny ve V.Losinách, na exkurzi do hydroelektrárny na Dlouhých Stráních či výstup na Praděd podél Bílé Opavy.. Budete bydlet v čisté přírodě na velmi klidném místě pod lesní oborou.

Apartmány v Roubenkách pod oborou jsou velmi velmi prakticky vybavené a útulné. V areálu roubenek je pro naše malé hosty dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, bazén a pro všechny letní terasa za roubenkou k odpočinku. Něco dobrého si můžete ugrilovat v letní kuchyni nebo opéct špekáčky na venkovním ohništi. V případě nepříznivého počasí využijete finskou saunu. Každý apartmán má dvě ložnice v podkroví, prostornou společenskou místnost s kuchyní a krbem, 2 x WC, chodbu a 1 x koupelnu.

Týdenní pobyty pro 5 osob (sobota – sobota) za 17 000 Kč. Cena obsahuje pronájem apartmánu, 5 x povlečení s lůžkovinami, ručníky, spotřebu vody , topení a základní toaletní potřeby. Elektřina se platí zvlášť dle spotřeby. Závěrečný úklid je rovněž započítán v ceně. Wifi a parkování zdarma.

Neváhejte, rezervujte a přijeďte objevovat krásy Jeseníků!