Letní dovolená v Jeseníkách nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku. Tyto sudetské hory si stále ještě uchovávají, na rozdíl od českých protějšků, panenskou přírodu a divokost. Horská turistika, návštěva ruční papírny, exkurze do elektrárny na Dlouhých Stráních a výstup na Praděd podél Bílé Opavy, budou jedny z mnoha nezapomenutelných zážitků.

Ubytování v Roubenkách pod oborou bude pro vaši dovolenou ideální volbou vzhledem k poloze stavení, komfortu a vybavení našich apartmánů. U nás najdete klid, bezpečí, krásné výhledy do okolí, zdravý horským vzduchem a pramenitou vodu. V areálu roubenek je pro naše malé hosty dětské hřiště, lavičky pro rodiče a letní terasy za roubenkama k odpořinku. K dispozici budete míz letní kuchyni s grilem, v případě nepříznivého počasí finskou saunu. Každý apartmán má dvě ložnice v podkroví, prostornou společenskou místnost s kuchyní a krbem, 2 x WC, chodbu a 1 x koupelnu.

Týdenní pobyty pro 5 osob (sobota ´- sobota) za 15 000 Kč. Cena obsahuje pronájem apartmánu, 5 x povlečení s lůžkovinami, ručníky, spotřebu vody , veškeré energie a základní toaletní potřeby. Závěrečný úklid je rovněž započítán v ceně. Wifi a parkování je u nás zdarma.

Neváhejte, rezervujte a přijeďte objevovat krásy Jeseníků !