Apartmán Stodola

Prožijte dovolenou ve velkoryse pojatém apartmánu pro 6 osob v bývalé sudetské stodole. Ubytování v útulném bydlení na sto třiceti metrech čtverečných se třemi ložnicemi (3 x 2 lůžka), dvěmi koupelnami s WC, plně vybavenou kuchyní s jídelním koutem a velkou společenskou místností je pro náročné hosty. V minulosti stavení sloužilo původním obyvatelům ke skladování ovoce, sena a zemědělských plodin.

Život na horách byl nesmírně náročný, nicméně časy se změnily, a noví majitelé se rozhodli při zachování vnějšího charakteru budovy vdechnout stodole nový život. Stodola byla doslova zgruntu zrekonstruovaná a to doslova od podlahy po střechu. Interiéry citlivě respektují dobové materiály a typickou architekturu Sudet. Původní dobový mobiliář prošel citlivým restaurováním a harmonicky se snoubí s několika moderními prvky v interiéru. Vkusně vyvedená kuchyně je plně vybavená a připravená pro náročnou přípravu jídel.

Nábytek v obývací části pochází ze slavné československé produkce závodu UP, designera Jindřicha Halabaly. Zázemí v okolí apartmánu nabízí venkovní ohniště, finskou a infra saunu a koupací sud. Hosté mohou rovněž využívat nedaleký altán k příjemnému posezení, cvičení jógy a meditaci. Pro děti parádně máme hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. Wifi je samozřejmostí, parkování přímo před stodolou.

Vybavení Stodoly

  • užitná plocha více jak 130 m2
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny
  • kuchyň s jídelním koutem a vybavením
  • prostorná společenská místnost

Rezervace

Nahrává se kalendář...
- K dispozici
 
- Obsazeno
 
- Čekající
 
- Částečně rezerováno

Jméno:

Příjmení:

Email:

Telefon:

Počet návštěvníků:
Děti:  

Poznámka k rezervaci:

  Souhlasím se všeobecnými podmínkami a s ubytovacím řádem a akceptuji podmínky nájemní smlouvy.