Roubenky pod oborou nabízí komfortní a stylové bydlení v překrásném prostředí jesenických hor. Polosamota, louky v okolí, blízká lesní obora poskytuje hostům klidné a harmonické prostředí. Chalupy jsou zdařile řemeslně postavené a moderně vybavené, bez nadsázky dokonale stvořené pro příjemný pobyt rodin s dětmi, skupiny přátel či páry. K dobrému odpočinku a relaxaci přispějí léčivých sil magicckých Jeseníků – čistý horský vzduch, kvalitní pitná voda a energie přírody.

Chystáte se na týdenní zimní dovolenou ? Zde je sedm prověřených lyžařských tipů na Jeseníky

  1. Skiareál Kouty  – solidní služby, upravené sjezdovky a výtečné zázemí můžou být nejlepší volbou pro sportovně založené a náročné lyžaře. Ceny celodenních skipasů začínají na 730 Kč pro dospělé, členové Helia clubu platí 655 kč. Přivstaňte si a  buďte první na vleku – do prvního návalu vyspanějších lyžařů najezdíte mnoho kilometrů nejlepšího lyžování… 
  2. Skiareál Červenohorské sedlo – zašlá sláva tohoto areálu se po letech úpadku s novým majitelem začíná pomalu navracet zpět. Nedávné Investice do zasňežování, nového mostu, upravené tratě a zlepšený management socialistického personálu a služeb je markantní, nicméně k dosažení alpského standardu čeká sedlo jěště kus dlouhé cesty… Areál potěší romantické lyžaře, kteří ocení úchvatné okolní scenérie a přírodu, prostě něco, co ve sterilních Koutech moc nezažijete. Celodenní skipasy startují na 550 Kč. Naši hosté obdrží slevu – 10 %.
  3. Skiareál Přemyslov – nejmenší moderní skiareálek v blízkém Přemyslově v nadmořské výšce 760-960 m.n.m. nabízí několik tratí obsluhovaných čtyřsedačkou a 2 vleky je vyhledávaný rodinami s dětmi pro svůj dobrý poměr cena / výkon a dobré večerní lyžování. Denní skipas za 500 Kč v hlavní sezóně.
  4. Loučenské areály Oáza a Kareš – dostupné z roubenek do 5 minut jízdy autem. Ideální menší areály vhodné pro lyžaře začátečníky a malé děti. Dobré ceny, občerstvení a mírnější sjezdovky.
  5. Běžkařská magistrála ČHS – Švýcárna – Praděd je nejvyhledávanější trasou na Moravě. Upravené stopy, občerstvení v kultovní Švýcarně a malebné výhledy jsou nepřekonatelné.
  6. Skialpinistické výšlapy v Jeseníkách  – z Anína podél Poniklého potoka na Červenou horu, Vozku a zpět do Anína. Krásná túra v klidu a panenské přírodě, na kterou jednoduše nezapomenete.
  7. Běžkařské túry v sousední lesní oboře – krátké nebo dlouhé túry přímo z roubenky na Vlčí sedlo a zpět. Cestou nepotkáte ani živáčka, maximálně stádo srn a jelenů.

Neváhejte a rezervujte si svou zimní dovolenou na horách v Roubenkách pod oborou! V ceně 15 000 Kč na sedm nocí pronájmu apartmánu je zahrnuto: voda, energie, povlečení a lůžkoviny, základní toaletní potřeby a závěrečný úklid. Wifi a parkování zdarma.