Dlouhé letní večery, hvězdná večerní obloha, harmonicky šumící bystřina a časný zpěv ranního ptactva rozehrává bezpochyby magickým způsobem nejpříjemnější období roku – čas letních dovolených. Dopřejte si naprostou relaxaci v krásné části Jeseníků na polosamotě se svými blízkými a přáteli

Perfektně zařízené a stylově vybavené roubenky jsou vaší nejlepší základnou k podnikání výletů do okolí, odpočinku a prožití vzácných chvil s vašimi dětmi a přáteli. Okolí plné rozkvétajících luk, čistého vzduchu, podhorské krajiny, kroužících káňat a nočních hvězd nad hlavou – místo, které si zamilujete. Sport, lázně, procházky, túry, cyklovýlety, saunování anebo večery u krbu v komfortním zázemí doplněné perfektními službami – to vše poskytují Roubenky pod oborou v Jeseníkách.

Program víkend – 2 noci (příjezd v pátek a odjezd v pondělí) pro až 6 osob za 3600 Kč. Internet zdarma. Privátní sauna. Parkování přímo u apartmánu.

Program týden s rodinou v apartmánech anebo přáteli – 7 nocí (příjezd v sobotu a odjezd v sobotu) pro až 6 osob od 9800 Kč.
Internet zdarma. Privátní sauna. Parkování přímo u apartmánu.