Zatím jste se nerozhodli kde prožijete velikonoční svátky? Velikonoce v probouzející se jesenické přírodě plné zeleně a svěžího vzduchu vám dodá novou energii a pocitu klidu. Naše roubenky jsou umístěné ve velmi klidném místě, kde se můžete zaposlouchat do šumícího potůčku. Nedaleká lesní obora a pastviny nabízí nespočet tras k procházkám a běhání. Všude to budete mít blízko  – do hor a všech jesenických atrakcí jako jsou lázně ve Velkýcjh Losinách, anebo přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně.

V roubence vás bude čekat velikonočně vyzdobený a perfektně vybavený apartmán, ideální ubytování pro rodiny s dětmi a party přátel. Pobyt na 4 noci (9 – 13.4.) v apartmánu pro 5 osob s konečnou cenou 10 600 Kč, která pokrývá pronájem apartmánu, veškeré energie, povlečení, lůžkoviny, ručníky a základní toaletní potřeby.Závěrečný úklid v ceně. WiFi zdarma, parkování před domem. Pobyt na 3 noci je rovněž možný, cena 8 200 Kč.

Vužijte možnosti prožít Velikonoce ve velmi kvalitně postavených roubenkách, plných komfortu a harmonie. Okolní příroda, autentická atmosféra a čisté životní prostředí vám dodá novou energii.

Volejte anebo si přímo zarezervujte vaši dovolenou na  https://roubenkypodoborou.cz/