Naše útulné apartmány jsou po všech stránkách vybaveny tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí a příjemný pocit během vaší dovolené v Jeseníkách.  Naše apartmány doslova voní dřevem – nakonec jsou postaveny z místních materiálů s láskou, citem a nezbytným řemeslným fortelem.

Moderní kuchyňský kout je vybaven sklokeramickou varnou deskou, chladničkou s malým mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, digestoří a toastovačem. Bohatá sada nádobí, hrnců, pánví, základní kuchyňských nástrojů a pomůcek vám usnadní přípravu dobrot pro vaše blízké.

Příjemné a v čistotě udržované apartmány jsou vytápěny plynovým topením. Obývací pokoj má instalované podlahové topení, což ocení rodiče s malými dětmi a je vybaven LCD televizí. Ložnice jsou vytápěny radiátory a velmi vkusně zařízeny. Součástí ceny za pronájem je sada pěti lůžkovin s povlečením, ručníky a základní toaletní potřeby. Parkování máte přímo u domu.

Voda z vlastního vrtu je velmi chutná (kojenecká voda). Oblíbený apartmán Praděd má vybavení Delux – navíc myčku, pračku a esspresovač (za příplatek).

Naší hosté odjíždí plní energie a velmi spokojeni s ubytováním v této klidné a nádherné části Jeseníků. Roubenky nejsou umístěny u hlavní cesty, jako většina ubytování v Loučné a Koutech, ale skutečně v malebném a klidném koutu Filipové.